Směnárna bez poplatků? Praha je tím správným místem!

Směnárna AuraAktiv » Novinky » Směnárna bez poplatků? Praha je tím správným místem!

Směnárna bez poplatků? Praha je tím správným místem!

Zná to téměř každý z nás, a sice situaci, kdy potřebujete kvalitně a především výhodně rozměnit svou zahraniční měnu za českou či naopak. Sehnat akutně místo, kde po vás nebudou chtít astronomické poplatky za výměnu vašich valut, je mnohdy nadlidský výkon. To se ovšem nedá říct v případě, kdy je nablízku směnárna bez poplatků Praha. Kvalifikovaný a především ochotný personál se o vás vždy pohotově postará a vy tak bez starosti můžete nakoupit či prodat své valuty a to bez sebemenšího poplatku navíc.

Směnárna bez poplatků Praha není snem, nýbrž skutečností

Směnárna bez poplatků Praha je místem, kde se o vás tým pracovníků, proškolených Českou národní bankou postará vždy a za každých okolností. Jelikož je Praha poutním místem turistů ze všech koutů světa, některé konkurenční směnárny se snaží na této klientele co možná nejvíce vydělat a tak jsou téměř na denním pořádku jejich astronomické poplatky, které od prodeje či nákupu valut odradí téměř každého zákazníka. Proto vězte, že směnárna Praha 1 není snem, nýbrž holou skutečností, že i v tomto historickém hlavním městě seženete lukrativní směnárnu, kterou oceníte nejen vy, ale i vaše peněženka.

Kurzy eura jsou u nás rekordně přívětivé

Rekordně nízké kurzy EuraNebojíme se říci, že nejlepší kurz eura v Praze máme právě my. Pokud tedy momentálně přemýšlíte, kde nejlépe vyměnit své euro bankovky či kde je koupit, věříme, že jste právě nyní našli svého vítěze. Kromě jiného se nebojíme směnovat ani netradiční měny, jakými jsou například ukrajinské hřivny, turecké liry, ruské rubly či bulharská leva. Jelikož je každý z našich klientů individuálním zákazníkem, snažíme se tak i přistupovat při své každodenní práci. Jelikož je náš prostor směnárny střežen kamerovým systémem, v případě, kdy budete mít pochybnosti o tom, že transakce neproběhla právě tak, jak jste si představovali, můžete se obrátit na jednatele společnosti, který s vámi danou situaci mile rád vyřeší.


Kontaktní formulář
Neváhejte se nás zeptat