Výhodný kurzovní lístek směnárny AuraAktiv

Směnárna AuraAktiv » Novinky » Výhodný kurzovní lístek směnárny AuraAktiv

Výhodný kurzovní lístek směnárny AuraAktiv

Směnárna AuraAktiv je držitelem devizové licence jak pro nákup, tak i pro prodej valut. Nabízíme širokou nabídku valut, včetně méně tradičních měn, jako jsou ruské rubly, ukrajinské hřivny, bulharské leva, turecké liry a další. Samozřejmostí jsou směny bez poplatku! Naši pracovníci jsou pravidelně školeni na odborných seminářích pořádaných Českou národní bankou. Již několik let sbíráme cenné zkušenosti a vzděláváme se na valutovém trhu. Díky dlouholetým zkušenostem našeho personálu můžeme poskytovat ty nejlepší služby v oblasti směny peněz.

Naše směnárna poskytuje kvalitní a špičkové služby se zárukou, ať už se jedná o výměnu peněz nebo poradenství. Klademe důraz na individuální přístup v jednání s každým klientem. Pobočky směnárny Aura Aktiv naleznete v centru hlavního města Prahy u Václavského a Staroměstského náměstí. Našimi klienty jsou občané, drobní podnikatelé, cestovní kanceláře i velké podniky.
Podívejte se na naše webové stránky, kde naleznete aktuální kurzovní lístek směnárny AuraAktiv Praha. Upozorňujeme, že kurzy se mohou v průběhu dne změnit. Výše kurzů jednotlivých měn závisí zejména na kombinaci těchto 4 faktorů:

  • vývoj na mezibankovním devizovém trhu;
  • nabídka konkurence;
  • náš momentální nadbytek či nedostatek dané měny;
  • náš odhad mezidenního vývoje kurzů na forexu.

Pokud potřebujete směnit peníze či pouze poradit, obraťte se na naši zavedenou směnárnu v centru Prahy, která je Vám k dispozici se svým profesionálním a odborně školeným personálem. Disponujeme diskrétními pokladnami a poskytujeme individuální přístup, rychlé jednání a především velmi výhodné kurzy měn. Těšíme se na vaši návštěvu!


Kontaktní formulář
Neváhejte se nás zeptat