Směnárna Praha 1 se stane vaším kvalitním společníkem

Směnárna AuraAktiv » Novinky » Směnárna Praha 1 se stane vaším kvalitním společníkem

Směnárna Praha 1 se stane vaším kvalitním společníkem

V případě, kdy máte v plánu odcestovat do jiné země a chcete si co možná nejlépe vyměnit svou měnu za měnu dané země, jistě se budete pídit, po co možná nejkvalitnějším a především nejpoctivějším místě, kde tak učinit. Právě z tohoto důvodu v srdci naší republiky vznikla směnárna Praha 1, která se kvalitním personálem a perfektními kurzy bez poplatků zdaleka vůbec netají. Pokud tedy hledáte vhodné místo, kde nejlépe vyměníte své peníze za ty, které aktuálně potřebujete, právě jste ho objevili.

Směnárna Praha 1 má otevřeny své brány všem

Směnárna Praha 1 poskytuje svým klientům všechny směnárenské a finanční služby, dle jejich momentálních požadavků. Kvalifikovaný personál, kterým se směnárny mohou pyšnit, je vám k dispozici i v případech, oslovíte-li je se svým specifickým problémem, který se bude týkat například směny netradiční měny, jakou může být například bulharská leva, turecká lira či ukrajinská hřivna. Dále vám poslouží i v případě, obrátíte-li se na ně s žádostí o výkup poškozené euro bankovky či mince. Individuální přístup je totiž to, na čem si směnárna velmi zakládá.

Špičková kvalita od absolventů školení České národní banky

Zkušení pracovníci, které naše směnárna bez poplatků Praha zaměstnává, pravidelně navštěvují různé kury, semináře či školení, které má na svých bedrech samotná Česká národní banka. Na základě toho vám jsou tito pracovníci schopni poskytnout všechny potřebné informace.

Skvělé kurzy eura a nově směnitelné měny

Nejlepší kurzy eura v Praze naleznete pouze u nás. Nechceme svým zákazníkům házet klacky pod nohy a zatěžovat je administrativními poplatky a nevýhodnými kurzy, které neodpovídají realitě. Chceme svým zákazníkům nabídnout opravdu vše, co by správná směnárna Praha 1 svým klientům nabídnout měla. Díky tomu vám také můžeme ve svých službách nabídnout směnu nových měn, jakými jsou například hongkongský dolar, emirátský dirham, thajský bath, jihoafrický rand a mnoho dalších.


Kontaktní formulář
Neváhejte se nás zeptat