Aura Aktiv směnárna Praha nabízí profesionální služby

Směnárna AuraAktiv » Novinky » Aura Aktiv směnárna Praha nabízí profesionální služby

Aura Aktiv směnárna Praha nabízí profesionální služby

Naše zavedená směnárna AuraAktiv se nachází přímo v centru Prahy, a to konkrétně ve dvou pobočkách. První pobočka je situována na ulici Politických vězňů, druhá pobočka je na ulici Široká. Díky dobré dostupnosti obou poboček nás snadno a rychle najdete.

V naší směnárně garantujeme pravost peněz, a stejně tak nejlepší kurzy valut v rámci Prahy. Nabízíme mnohem výhodnější směnné kurzy valut než banky nebo jiné směnárny. Samozřejmostí je směna peněz bez jakýchkoliv manipulačních poplatků.

AuraAktiv směnárna Praha se může pochlubit prvotřídními službami, ať už se jedná o výměnu peněz či poradenství. Na našich pobočkách vás obslouží příjemný a ochotný personál, který je odborně vyškolený ČNB. Pravidelně se účastní školení a seminářů, tak aby získal nové znalosti a zkušenosti v oblasti výměny peněz. Naši zaměstnanci mají velmi dobré komunikační schopnosti jak s Čechy, tak s cizinci. K cizincům přistupují stejně jako k našincům.

Pro podnikatele, stálé klienty nebo s kupónem vytištěným z našich webových stránek, či při výměně většího množství peněz (nad 1000 EUR) Vám nabízíme ještě lepší a výhodnější kurzy – VIP kurzy valut. Při směně vydáváme oficiální doklady potřebné do účetnictví. V obou našich pobočkách nemusíte čekat v dlouhých frontách, tak jako byste čekali v bankách. Je možné rovněž využít telefonické objednávky. Vyměníme vám i drobné peníze a rovněž vám zpětně odkoupíme zakoupené valuty. Naše služby využívají fyzické a právnické osoby, cestovní kanceláře, zastupitelské i obecní úřady, neziskové organizace i jiné směnárny.

Zaměstnanci našich směnáren se těší na vaši návštěvu. Obraťte se s výměnou peněz na nás a nebudete litovat!


Kontaktní formulář
Neváhejte se nás zeptat