AuraAktiv – záruka nejlepších kurzů měn

Směnárna AuraAktiv » Novinky » AuraAktiv – záruka nejlepších kurzů měn

AuraAktiv – záruka nejlepších kurzů měn

Profesionální a dlouholetá směnárna v Praze AuraAktiv vám poskytne prvotřídní služby, garanci pravosti peněz a nejlepší kurzy měn v Praze. Nabízíme Vám prodej a nákup valut bez manipulačních poplatků. Najdete nás na ulici Politických vězňů 1531/9 či na ulici Široká 22 v centru hlavního města Prahy. Prodej a nákup valut poskytujeme fyzickým i právnickým osobám.
Na rozdíl od bank, které zavírají v pracovní dny brzy odpoledne a přes víkend nemají otevřeno vůbec, nabízí naše pobočky velmi přátelskou otevírací dobu. Zvláště pobočka na ulici Široká vás mile překvapí otevíracími hodinami. Je otevřena ve všední dny až do 20:00 a v sobotu i neděli od 10:00 do 19:00. Při výměně větší sumy je možná výměna i mimo otevírací hodiny. Naši zákazníci mají v obou našich pobočkách hodně prostoru a soukromí při výměně peněz. Vyzkoušejte si naše diskrétní pokladny, pro ještě větší soukromí a bezpečnost při směně vašich peněz. Obě pobočky jsou monitorovány bezpečnostními kamerami.

Mezi hlavní principy směnárny AuraAktiv patří:

  • nákup a prodej valut bez poplatků;
  • dlouholetá tradice na trhu;
  • zkušených personál proškolený Českou Národní Bankou;
  • nákup a prodej fyzickým a právnickým osobám, neziskovým organizacím, cestovním kancelářím atd.;
  • při větších obnosech – kurzy domluvou;
  • individuální přístup ke každému zákazníkovi;
  • možnost vytištění kupónu z našeho webu pro VIP kurz
.

Na webových stránkách naší společnosti se dozvíte více informací o jednotlivých směňovaných měnách včetně jejich historie, popisu atd. Naše směnárna Vám nabízí možnost směnit i netradiční měny jako jsou ruské rubly, ukrajinské hřivny, bulharské leva, turecké liry a další. Neváhejte a obraťte se na naše odborně vyškolené zaměstnance!


Kontaktní formulář
Neváhejte se nás zeptat